Drukarki do kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych

Drukarki do kart plastikowych HID Fargo to najpopularniejsze urządzenia do druku na kartach plastikowych na świecie. Dlatego też CS FMN wybrał tę markę jako wiodącą w swojej kolekcji drukarek kart plastikowych. Od niemal 30 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem drukarek kart plastikowych produkcji Fargfo HID Global oraz dodatkowo wszystkich związanych z nimi materiałów, programów i kompatybilnych urządzeń.

W swojej ofercie posiadamy cały asortyment drukarek do kart. Począwszy od prostych drukarek z możliwością druku jednostronnego, które charakteryzują bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, skończywszy na serii professional dedykowanej dla instytucji i urzędów drukujących w rozdzielczości 600dpi. Oprócz nadruku kolorowego czy monochromatycznego w zależności od modelu drukarki mogą być wyposażone w kodery elektronicznych kart zbliżeniowych lub kart stykowych. Dodatkowo dla zwiększenia odporności na zużycie dzięki opcjonalnym modułom do laminacji na kartę może być naniesiona dodatkowa warstwa zabezpieczająca.

Najnowsze modele są tworzone z myślą o ochronie środowiska. Posiadają certyfikat GreenCircle® oraz bezodpadowy system materiałów eksploatacyjnych.

Autoryzowane Centrum Serwisowe

W ramach Autoryzowanego Centrum Serwisowego świadczymy profesjonalną pomoc techniczną, a także usługi zarówno gwarancyjne i pogwarancyjne. Poza tym serwis techniczny to doświadczony zespół inżynierów regularnie szkolonych przez producenta. Autoryzowane Centrum Serwisowe utrzymuje stały magazyn podstawowych części zamiennych, dzięki czemu naprawy wykonywane są niezwłocznie.

Oryginalne materiały eksploatacyjne

CS FMN w przeciwieństwie do innych firm oferuje tylko oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek kart plastikowych oraz najwyższej jakości akcesoria i programy drukarkowe. Dodatkowo projektujemy, wdrażamy i serwisujemy kompletne systemy do produkcji, personalizacji i dystrybucji kart plastikowych. Oprócz tego nasze drukarki kart plastikowych, urządzenia i systemy otaczamy opieką techniczną przez całą długość ich życia.

Czytaj więcej

Drukarki do kart plastikowych w naszej ofercie: