Drukarki do kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych

Drukarki do kart plastikowych HID Fargo to najpopularniejsze urządzenia do druku na kartach plastikowych na świecie. Dlatego też CS FMN wybrał tę markę jako wiodącą w swojej kolekcji drukarek kart plastikowych. Od niemal 30 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem drukarek kart plastikowych produkcji Fargfo HID Global oraz dodatkowo wszystkich związanych z nimi materiałów, programów i kompatybilnych urządzeń.

Autoryzowane Centrum Serwisowe

W ramach Autoryzowanego Centrum Serwisowego świadczymy profesjonalną pomoc techniczną, a także usługi zarówno gwarancyjne i pogwarancyjne. Poza tym serwis techniczny to doświadczony zespół inżynierów regularnie szkolonych przez producenta. Autoryzowane Centrum Serwisowe utrzymuje stały magazyn podstawowych części zamiennych, dzięki czemu naprawy wykonywane są niezwłocznie.

Oryginalne materiały eksploatacyjne

CS FMN w przeciwieństwie do innych firm oferuje tylko oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek kart plastikowych oraz najwyższej jakości akcesoria i programy drukarkowe. Dodatkowo projektujemy, wdrażamy i serwisujemy kompletne systemy do produkcji, personalizacji i dystrybucji kart plastikowych. Oprócz tego nasze drukarki kart plastikowych, urządzenia i systemy otaczamy opieką techniczną przez całą długość ich życia.

Czytaj więcej

Drukarki do kart plastikowych w naszej ofercie: