Elektroniczna Legitymacja Doktoranta

Elektroniczna Legitymacja Doktoranta zastępuje funkcjonującą do tej pory legitymację papierową. Control System FMN jest jednym z głównych dystrybutorów blankietów ELD dla uczelni wyższych w Polsce.

Nasze blankiety elektronicznej legitymacji doktoranckiej spełniają wszystkie wymogi zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 września 2016 roku w sprawie dokumentacji przebiegu studiów (Dz. U. 2016, poz.1554). Posiadamy je w stałej sprzedaży bez konieczności długiego oczekiwania na dodruk następnej partii.

elektroniczna legitymacja doktoranta

Współczesna Elektroniczna Legitymacja Doktoranta, obok ustawowych funkcjonalności, oferuje szereg nowych możliwości. Karty znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz Uczelni jak i poza nimi. Na przykład architektura karty pozwala na wgrywanie apletów, które mogą służyć do obsługi zasobów Uczelnianych (biblioteki, karty dostępu do pomieszczeń, urządzeń itp). Dodatkowo legitymacja może służyć do elektronicznego podpisywania dokumentów, czy autoryzacji przy korzystaniu z komputera. W wielu większych miastach legitymacja wykorzystywana jest jako karta miejska.  To tylko niektóre przykłady zastosowania. Ważne jest aby przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowych blankietów określić swoje potrzeby. Nasza firma dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu pomoże dobrać optymalne rozwiązanie.

W swojej ofercie posiadamy dwa podstawowe rodzaje kart: