Elektroniczna Legitymacja Studencka

Elektroniczna Legitymacja Studencka zastępuje funkcjonującą do tej pory legitymację papierową. Control System FMN jest jednym z głównych dystrybutorów blankietów ELS dla uczelni wyższych w Polsce.

ELS

Nasze blankiety elektronicznej legitymacji studenckiej spełniają wszystkie wymogi zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 września 2016 roku w sprawie dokumentacji przebiegu studiów (Dz. U. 2016, poz.1554). Posiadamy je w stałej sprzedaży bez konieczności długiego oczekiwania na dodruk następnej partii.

Elektroniczna Legitymacja Studencka - blankiety

Współczesne legitymacje oferują szereg nowych możliwości. Ze względu na swoja funkcjonalność legitymacje znajdują zastosowanie zarówno w ramach uczelni jak i poza nią. Architektura karty pozwala na wgrywanie apletów, które mogą służyć do obsługi zasobów Uczelnianych (biblioteki, karty dostępu do pomieszczeń, tudzież w internetowych platform uczelnianych itp). Legitymacja może służyć do elektronicznego podpisywania dokumentów, czy autoryzacji przy korzystaniu z komputera. Elektroniczna Legitymacja Studencka posiada również miejsce na hologramy uczelniane, służące do przedłużania jej ważności z semestru na semestr. Dodatkowo w wielu miastach legitymacja wykorzystywana jest również jako karta miejska.  To tylko niektóre przykłady zastosowania. Ważne jest aby przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowych blankietów określić swoje potrzeby. Trzeba mieć również na uwadze, że koszt zakupu blankietu to tylko niewielka część zakupu całego systemu do obsługi legitymacji ELS.

Wygląd legitymacji jest określony przez rozporządzenie i jest identyczny dla wszystkich blankietów. Część elektroniczna natomiast może się znacznie różnić w zależności od wybranego modelu. Trzeba pamiętać, że legitymacja ma służyć właścicielowi minimum przez pięć lat. W dzisiejszych czasach rozwój systemów elektronicznych jest tak duży, że warto zainwestować w droższe rozwiązania, które umożliwią w niedalekiej przyszłości na wykorzystanie potencjału naszej legitymacji, który na dzień dzisiejszy wydaje się być na wyrost.  Nasza firma dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu pomoże dobrać optymalne rozwiązanie.

Charakterystyka elektroniczna blankietów ELS.

Hologramy studenckie (semestralne) są w stałej sprzedaży w CKP CS.

Powrót