Embosser

Embosser Z3e jest znakomitym rozwiązaniem dla instytucji finansowych, małych biur i firm usługowych. Również sprawdzi się w innych instytucjach szukających prostego i efektywnego rozwiązania. Dzięki swojej prostocie, niewielkim wymiarom i cichej pracy nadaje się znakomicie do recepcji biura czy małego sklepu.

Zastosowany system Premium Desktop Embossing zapewnia doskonałą jakość wykonanego embossingu  przy bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Emboser Z3e jest kompaktowym, prostym w obsłudze urządzeniem. Dostępny jest w kilku wersjach, co pozawala na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta.

Embosser do kart NBS

Oprócz wykonywania nadruku personalizacji wypukłej i wklęsłej urządzenia dodatkowo (opcjonalnie) może kodować karty z paskiem magnetycznym, karty stykowe oraz bezstykowe. Szczególną zaletą modelu jest przede wszystkim szeroka gama kolorów tippingu oraz taśmy o możliwości wykonania aż 4000 kart.Więcej informacji pod linkiem.

 

SERWIS

 

Emboser Z3e jest oferowany wraz z autoryzowanym serwisem producenta, gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Serwis realizujemy w ramach Autoryzowanego Centrum Serwisowego w Control System FMN .

 

Powrót