Legitymacje Szkolne

Legitymacje szkolne CKP wykonuje na blankietach kart elektronicznych wysokiej jakości produkowanych w Europie. Personalizacja legitymacji szkolnych odbywa się na profesjonalnych drukarkach retransferowych Fargo HDP przy użyciu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Pozwala to na otrzymanie najwyższej jakości druku ponadto zapewnia doskonałą ochronę przed wycieraniem się nadruku.

plastikowa legitymacja szkolna

Gotowe legitymacje szkolne wykonujemy w Centrum Kart Plastikowych CS FMN, które od 20 lat zajmuje się działalnością związaną z kartami plastikowymi. Profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie daje zatem gwarancję zadowolenia z produktów. Wraz z legitymacjami szkolnymi Centrum Kart Plastikowych CS FMN drukuje też legitymacje nauczycielskie, elektroniczne legitymacje studenckie, doktoranta i pracownicze.

Elektroniczna Legitymacja Ucznia (e-legitymacja szkolna)

Blankiety legitymacji szkolnych i przedszkolnych mogą być wyposażone w elektroniczny układ bezstykowy w zależności od potrzeb szkoły. W rozjaśnionym polu na rewersie blankietu ELU można umieszczać numer układu mikroprocesorowego. Numer ten wykorzystuje się w różnych systemach szkolnych i miejskich. Rodzaj układu elektronicznego wbudowanego w kartę legitymacji szkolnej może być kompatybilny ze szkolnym systemem kontroli dostępu. Pozwoli to zatem na wykorzystanie legitymacji szkolnej jako karty dostępowej.

legitymacja szkolna nowy wzórW celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

Legitymacje Uczniowskie – zestaw do drukowania

Przedstawiamy kompletny zestaw hardware/software dla szkół do wydawania we własnym zakresie legitymacji uczniowskich. Oferujemy rozwiązanie, oparte na prostej w obsłudze drukarce DTC1250e renomowanego producenta HID Fargo. Drukarka współpracuje z intuicyjnym programem do wykonywania nadruków ID Card. Proponowane rozwiązanie posiada możliwość współpracy z systemami zewnętrznymi np. kontroli dostępu oraz możliwość rozbudowy i uzupełniania swoich funkcji.

Zestaw do druku legitymacji

Zawartość zestawu:

Więcej informacji

Pobierz ulotkę