Programy do drukowania kart

Programy do drukowania kart są dodawane przez producentów drukarek do każdego egzemplarza drukarki. Wersja podstawowa oprogramowania często jest niewystarczająca dla potrzeb klienta.  Dlatego CS FMN oferuje wybór programów różnych producentów o różnej funkcjonalności.

Programy do drukowania kart

Program z serii Asure ID7 produkcji HID Global świetnie współpracuje z każdą drukarką Fargo w zakresie projektowania, kodowania i administrowania kartami plastikowymi.

Program SDK Development KIT służy do implementacji drukarek oraz integracji programów oferowanych przez HID  Global z obcymi programami i bazami danych. Dodatkowo producent do programu dodaje możliwość zakupu wsparcia obsługi programowej.

Z kolei ID Card Program to bez wątpienia bardzo bogaty funkcyjnie program drukarkowo-kartowy do zastosowania do każdej drukarki. Program posiada możliwość działania na własnych tudzież obcych bazach danych. W związku z tym będzie bardzo przydatny do wykonywania profesjonalnych projektów na kartach plastikowych. Poza tym ID Card Program jest w stanie obsługiwać, urządzenia video oraz biometryczne.

Dodatkowo programy do nadruku kart mogą posiadać aplety obsługujące karty inteligentne w zakresie kodowania, szyfrowania i podpisu certyfikowanego.

Programy do drukowania kart w naszej ofercie: