Projekt graficzny karty

Jeżeli nie masz doświadczenia przy tworzeniu projektu karty, możesz skorzystać z usług naszych grafików. Projekt graficzny karty realizujemy oparciu o indywidualne preferencje zamawiającego. W ten sposób mamy pewność uzyskania satysfakcji klienta.


Projekt graficzny karty wykonywany w CKP

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych grafików projekty są doskonale dostosowane do możliwości jakie oferują poszczególne technologie nadruku. Nie zawsze bowiem ładnie prezentujący się na podglądzie czy papierze projekt będzie możliwy do wydruku na karcie.projekt graficzny

Projekt powstaje przy pełnej współpracy z zamawiającym dzięki wizualizacjom przesyłanym do klienta podczas procesu projektowania. Zazwyczaj zamówienie projektu graficznego w CKP wiąże się z jednoczesnym złożeniem zamówienia na określoną ilość kart plastikowych, na których zostanie nadrukowany projekt. Dodatkowo możemy nanieść dodatkowe informacje. Klient określa wówczas co chciałby umieścić na karcie, przesyła własne dane (logo, indywidualny obraz, numerację kart, nazwę firmy i inne).

Posiadamy certyfikat jakości ISO9001:2015, który reguluje cały proces nadruku. Zapisy normy mają na celu uniknięcie pomyłek i ochronę dóbr klienta. Projekt graficzny przechowujemy w naszej bazie danych przez ustalony z klientem okres czasu.


Projekt graficzny karty dostarczony przez klienta

Klient może dostarczyć własny projekt graficzny karty plastikowej. Projekt może mieć format mapy bitowej (bmp, jpg, png, tif, pdf)  lub pliku do edycji (psd, indd, ai, eps, cdr, pdf). Rozdzielczości minimum 300 dpi.

Projekt taki jest zazwyczaj wykonywany przez plastyków lub grafików. Niestety nie są to specjaliści od druku termosublimacyjnego. Dlatego projekt taki wymaga prac związanych z przystosowaniem do tej techniki. Prace te wykonuje nasz grafik.

Po dostosowaniu projektu do nadruku, klient otrzymuje próbkę do akceptacji i dopiero po zatwierdzeniu projektu karty trafiają do wykonania.

Projekt graficzny karty