Wykonanie Legitymacji Studenckich

Wykonanie Legitymacji Studenckich w ramach CENTRUM KART PLASTIKOWYCH CONTROL SYSTEM FMN (CKP CS). Posiadamy duży asortyment drukarek oraz urządzeń peryferyjnych potrzebnych do personalizacji i kodowania kart elektronicznych dzięki którym ma możliwość wykonania legitymacji studenckich. Dodatkowo nasi specjaliści rozwiążą każdy problem związany z drukowaniem, kodowaniem, bezpieczeństwem i zarządzaniem kartą elektroniczną i zwykłą.

Wykonanie Legitymacji Studenckich

CKP CS wykonuje elektroniczne legitymacje studenckie na zamówienie Uczelni. Oznacza to że Uczelnia może wybrać jeden z kilku rodzajów blankietów ELS. Dzięki temu może dopasować charakterystykę elektroniczną legitymacji do swoich potrzeb.

W ramach tej usługi Uczelnia może zamówić:

  • personalizację graficzną legitymacji (jedno – lub dwustronną)
  • kodowanie elektroniczne legitymacji
  • personalizację karty dla potrzeb komunikacji miejskiej
  • szybkie i sprawne drukowanie małych partii kart, w tym wydawanie duplikatów legitymacji
  • hologramy semestralne
  • program do przedłużania ważności legitymacji PROXIMA
  • czytnik/koder

Partnerskie podejście do współpracy
Zasady współpracy oraz realizacji zamówień za każdym razem ustalane są indywidualnie pomiędzy Uczelnią a CS FMN i potwierdzane w umowie zawieranej na wymagany przez Uczelnię czas. Takie podejście owocuje optymalizacją kosztów ponoszonych przez Uczelnię, jak również jest gwarantem świadczenia najwyższej jakości usług przez CKP CS.

Wykonanie Legitymacji Studenckich jest realizowane zgodnie z warunkami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 2 listopada 2006 roku w sprawie dokumentacji przebiegu studiów (Dz. U. 2006 nr 224, poz.1634).

Powrót