Karty plastikowe

Karty plastikowe oferujemy od ponad 25 lat!

Karty plastikowe towarzyszom nam na każdym kroku. W swoim portfelu każdy z nas posiada chociażby karty płatnicze czy karty rabatowe. W pracy używamy kart jako identyfikatorów lub aby uzyskać dostęp do biura tudzież zalogować się na komputerze. Obecnie karta plastikowa pełni rolę zarówno legitymacji studenckiej, doktoranckiej, szkolnej jak i nauczycielskiej. Dodatkowo legitymacje takie mogą być wyposażone w część elektroniczną i być wykorzystywane na przykład jako bilety komunikacji miejskiej.

karty plastikowe

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć karty plastikowe czyste przeznaczone do wykonania nadruku we własnym zakresie. Mogą to być kart elektroniczne (zbliżeniowe, chipowe) lub zwykłe bez elektronicznych nośników informacji. Gwarantujemy, że oferowane produkty są najwyższej jakości co w powiązaniu z naszymi drukarkami pozwoli uzyskać produkt finalny, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferujemy również szereg gotowych rozwiązań opartych na kartach plastikowych kierowanych do różnych odbiorców na przykład dla szkolnictwa, służby zdrowia, instytucji państwowych czy firm i urzędów.

Oprócz samych kart plastikowych polecamy usługi powiązane: drukowanie, personalizację, hologramy, projektowanie wzorów kart i inne. W zakresie oferowanych usług i towarów posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasza kadra pracownicza to zespół specjalistów z wieloletnim stażem. Specjalizujemy się w „trudnych” tematach, nie ma dla nas zadań, których nie można byłoby wykonać. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się przygotować ofertę jak najlepiej dopasowaną do jego potrzeb.